PENETRATOR - Klub 4x4 / off-road Warszawa

Warszawski Klub Turystyki Samochodowej "Penetrator"


PENETRATOR jest stowarzyszeniem mającym na celu organizację przedsięwzięć o charakterze turystycznym, sportowym i społecznym, w oparciu o pojazdy przystosowane do działań w ciężkich warunkach drogowych.
Od 1997 roku organizujemy wyprawy i ekspedycje podróżnicze oraz transporty humanitarne; startujemy w rajdach samochodów terenowych. Obszarem naszych dotychczasowych zainteresowań była Europa Środkowo-Wschodnia i Azja.

Działalność Klubu wspierają prywatne przedsiębiorstwa i instytucje finansowe, organizacje pozarządowe oraz polskie i zagraniczne instytucje państwowe.
Gwarancją rzetelności Stowarzyszenia są listy intencyjne i referencje otrzymane z Kancelarii Prezydenta RP, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Fundacji "Pomoc Polakom na Wschodzie".
W 2001 roku otrzymaliśmy z rąk Kapituły Konkursu Pro Publico Bono "gratulacje i wyrazy najgłębszego uznania za dzielność obywatelską i szczególny wkład pracy dla dobra Rzeczypospolitej".

Nasze dotychczasowe działania relacjonowały Telewizja Polska, TVN, Publiczna Telewizja Federacji Rosyjskiej, Program Trzeci Polskiego Radia, Gazeta Wyborcza oraz gazety branżowe, takie jak Off-Road PL i Żołnierz Polski.


Klub PENETRATOR nie prowadzi działalności przynoszącej dochód oraz nie zatrudnia pracowników etatowych. Sprawozdania finansowe dotyczące transportów humanitarnych zostały pozytywnie ocenione przez Fundację "Pomoc Polakom na Wschodzie" oraz - w przypadku Ekspedycji "Dzwony dla Władywostoku" - Najwyższą Izbę Kontroli.

Zarząd Klubu:

Rafał SobieckiRafał Sobiecki - prezes ....


>>info

Mirosław PasońMirosław Pasoń - wiceprezes....


>>info

Paweł ZajączkowskiPaweł Zajączkowski - wiceprezes ....


>>info

Paweł PisarczykPaweł Pisarczyk - członek zarządu ....


>>info

Marek WołoszMarek Wołosz - członek zarządu ....


>>info

Tomasz MaciążekTomasz Maciążek - członek zarządu ....


>>info

Bartosz GrąbczewskiBartosz Grąbczewski - skarbnik ....


>>infoOstatnia aktualizacja: 4 stycznia 2010 r.
o nas | historia | aktualności | naszPR